Krótka historia Goonera News i Arsenal FC

Jeśli chodzi o Arsenal FC, fani mogą być zadowoleni, o ile mają dostęp do właściwych informacji we właściwym czasie. GoonerNews.com ma zaszczyt ogłosić, że dostarcza najnowszych informacji z Arsenalu pochodzących z najlepszych brytyjskich i międzynarodowych serwisów informacyjnych i blogów fanów Gooners na całym świecie od ośmiu lat. Osiem lat nowatorskiej nowości Arsenal News zawsze obsługiwał prosty, intuicyjny format przyjaznego dla użytkownika. GoonerNews.com obserwował rozwój Arsenal News w internecie w ciągu ostatnich ośmiu lat i widział, że osiąga rekordowy poziom, a Arsenal jest zdecydowanie najbardziej pisany, szukał i czytał o drużynie piłkarskiej w internecie. Droga większa niż Manchester United, Barcelona, ​​Liverpool, Chelsea, Real Madryt i AC Milan. Łatwo było zobaczyć, jak tak wielu ludzi stało się zapalonymi fanami słynnego klubu piłkarskiego w Arsenalu w Anglii, ze względu na piękny sposób, w jaki grają pod kierownictwem Arsene Wenger iz graczami takimi jak legendy klubu Dennis Bergkamp, ​​Thierry Henry, Robert Pires, Tony Adams, Patrick Viera, Emmanuel Petit, Lee Dixon i David Seaman oraz ostatnio i teraz Robin Van Persie, Cesc Fabregas Thomas Vermalen, Alex Song i Theo Walcott. Kiedy stajesz się fanem Arsenalu, pozornie chcesz wiedzieć o nich wszystko, jak tylko wydarzenia wydarzyły się, jak jest to możliwe na całym świecie. GoonerNews.com jest oryginalną stroną internetową informacji o Arsenalu od czasu jej uruchomienia w Highbury w 2004 r., Gdzie zespół 12 pięknych modeli rozdawał ulotki promujące nową internetową informację Arsenal News Gooner News. Strona jest zakorzeniona w historii Arsenalu dzięki innowacyjnemu i niezapomnianemu wprowadzeniu na rynek i niedawno uaktualniła swoją usługę, a obecnie zawiera również wersję Gooner News zoptymalizowaną pod kątem urządzeń przenośnych, oferującą te same najnowsze informacje z Arsenalu. Teraz możesz używać iPady, iPoda, iPhona i innych tabletów lub telefonów, aby wyświetlić zoptymalizowaną wersję i cieszyć się nowościami Arsenalu w prosty, łatwy w obsłudze format. Dziś kibice z Arsenalu mogą uzyskać dostęp do najlepszych informacji o Arsenalu w jednym miejscu, odwiedzając Gooner News, aby zobaczyć wiele prezentowanych blogów i stron internetowych, które mają na celu przybliżenie wszystkich najnowszych i największych wiadomości z Arsenalu, jeśli tak się dzieje. Przed obejrzeniem strony internetowej dotyczącej kolejnej dawki newsów z Arsenalu, przeczytaj dalej, aby poznać krótką historię swojego ulubionego zespołu piłkarskiego.

Arsenal jest profesjonalnym klubem piłkarskim w Wielkiej Brytanii i jest uważany za elitarę europejskich drużyn. Zespół ma siedzibę w Holloway, w północnym Londynie, a ich miłośnicy znani są jako „Gunners”. Fani artysty „The Gunners” są nazywani „Gooners” stąd nazwa serwisu – Gooner News. Arsenal to zespół o długiej historii i głębokim związku z ich korzeniem. Gunners rozpoczął działalność jako Dial Square i został założony w 1886 roku. Ich nazwisko pochodzi od firmy, na którą pracowali piłkarze, Royal Arsenal w Woolwich, na południowy wschód od Londynu, a drużyna została przemianowana na Royal Arsenal wkrótce potem. Klub zmienił nazwę z klubu piłkarskiego Royal Arsenal na Woolwich Arsenal Football And Athletic Company Limited, kiedy to w maju 1893 roku stała się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, a rok później opuścił „Woolwich”. Początkowo drużyna opierała się na Woolwich, gdzie założyli, ale wraz z zespołem przeprowadzili się w 1913 do nowego stadionu Arsenalu w Highbury. Potem przenieśli się na stadion, a obecnie nazywany ich stadionem domowym, The Emirates, który może pomieścić sześćdziesiąt tysięcy fanów. Kolory drużyny są czerwone i białe, a armata jest ich symbolem jeszcze dziś. Armata jest symbolem zespołu, od kiedy zespół powstał pierwotnie z fabryki zbrojeń, podobnie jak ich pseudonim, The Gunners. Arsenal FC jest jednym z najbardziej udanych klubów w piłce nożnej w Anglii, zdobywając 13 tytułów z pierwszej Dywizji i Premier League oraz 10 Pucharów FA. Ponadto Gunners są tylko drugą stroną, która zakończyła sezon angielskiego najlepszego sezonu, który nie był zaskoczony (w sezonie 2003-04) stał się znany jako „niezwyciężony” w tym procesie.

Każdy fani Gunnersa wiedzą, że ich długotrwała rywalizacja z Tottenhamem Hotspur zawsze ma wiele do powiedzenia. To samo dotyczy ich rywalizacji z innymi zespołami londyńczymi, takimi jak Chelsea, Fulham czy QPR oraz wielkie drużyny z Północy Zachodniej, takie jak Manchester United czy Liverpool. Teraz, gdy Arsenal zbilansował książki i prowadził budżet w ciągu ostatnich kilku lat, aby zapłacić za nowy stadion, Arsene Wenger oczekuje, że rozpocznie się wiele transferów w tym sezonie, kiedy rozluźnia struny portfela i przyjmuje o wiele więcej Agresywnej polityki transferowej w biznesie Arsenalu, czego dowodem był niedawny zakup Lukasa Podolskiego w Kolonii, który wygląda, że ​​będzie on stanowił potężne partnerstwo z Robinem Van Persie w ataku Arsenalu. Mam nadzieję, że podpisanie Podolskiego zachęci Holendra do rezygnacji z Gunners, ponieważ jego podpis ma zasadnicze znaczenie, jeśli Arsene Wenger chce przyciągnąć większe talenty do Emirates i zatrzymać exodus gwiazd takich jak Thierry Henry, Emmanuel Adebayor, Cesc Fabregas i Samir Nasri, jak w przeszłości Poza sezonem. Postępuj zgodnie z tym wszystkimi innymi informacjami o Arsenalu, tak jak to ma miejsce w serwisie GoonerNews.com – legendarnym serwisie internetowym Arsenalu.