Korzenie angielskiego futbolu

Ogólny świat ogromny konkurs związany z piłką nożną, którą wszyscy z pasją, siedzą i oglądają co sobotnie popołudnie, jednak nikt nie wie o przeszłości historycznej dotyczącej piłki nożnej i początków piłki nożnej w Anglii, czy też tylko tego O wszystkich pochodzących.

Początkowo została uruchomiona w 1863 r. W całym Londynie, a ogólna gra kończyła się na przejściu do Francji. Pierwszy mecz piłki nożnej został w gruncie rzeczy przeprowadzony w Anglii i Szkocji Ten sport był rozgrywany zgodnie z wytycznymi dotyczącymi stowarzyszenia piłkarskiego, Anglia struktura ligi piłkarskiej jest dostępna od 1888 roku przez dyrektora Aston Williama McGregora.

Było kilkunastu założycieli pierwszych ligi piłkarskiej Blackburn Rovers, Burnley, Bolton wędrówki, Accrington, Everton, a także Preston na północnym końcu z Lancashire, a następnie zostało 6 zintegrowanych pochodzących z rzeczywistych dystryktów Derby, hrabstwa Nott, Stoke , West Bromwich Albion, oprócz Wolverhampton Wanderers.

Puchar piłki nożnej, powszechnie uznawany za Puchar FA, wydawał się być początkowo stworzony w 1871 roku, aby działać razem z ligą. Wcześniej dominacja z udziałem rzeczywistego sportu wyłoniła się z Manchesteru United, a dodatkowo po tym, że Liverpool przejął płaszcz od dawna zdobywając tytuł mistrzowski w 1901 roku wraz z 1906 roku.

Everton rozkoszował się kilkoma osiągnięciami, które zdobyły specjalne puchar FA w 1906 roku arsenał zdobył dwa tytuły na początku lat pięćdziesiątych wraz z Pucharem FA w 1953 roku, jednakże wycofał się z założenia na 2 pokolenia.

Liverpool przeżywał rzeczywiste identyczne przeznaczenie Manchester Utd po tym, że zdobył tytuł w 1952, 1956, a także 1957 w 1958 roku, kiedy to nastąpiła prawdziwa fatalna katastrofa w Monachium, która zabijała 8 graczy, zajęło to 26 lat przed ogólnie Dużo więcej osiągnięć ligowych.

Liverpool docenił ogromny sukces w szczególności na początku lat siedemdziesiątych, jak i całych od lat 80-tych i aż do wczesnych lat 90-tych. Zwycięstwo tytułu mistrzowskiego 18 razy, Puchar FA 7 przypadków, Puchar Europy 5 razy, Puchar Ligi siedem razy. Po prostu w odniesieniu do niemal wszystkiego, co osoba mogłaby po stronie klubu i cieszyła się olbrzymim europejskim osiągnięciem w latach 1977-1978, 1981, 1981, a w 2005 roku generuje większość z nich kwitnący aspekt klubu angielskiego w Europie.

Wierzę, że nie mając pewności, że w tym sezonie Puchar Anglii był w pewnym stopniu związany z zawiedzenianiem, wykorzystując kilka meczów, które przykuwają uwagę, jeśli chodzi o wyjątkowe spektakle, a może i niesamowite niespodzianki.

Kiedy produkuję tę konkretną kolumnę, rzeczywista czwarta runda ma prawie wszystkie miejsca w ostatnim czasie, aby się zrelaksować, mając praktycznie wszystko, co do mniejszych czynników ligi, które opuszczały poziom konkurencji. Pomimo tego, że świetnie jest być w stanie zaobserwować najwyższą pozycję Premiership, która sprzeciwia się temu, co do srebra, posiadanie rzeczywistego underdogu dla ciebie, do którego pochodzi, to zazwyczaj dokładnie to, na czym polega główny poziom konkurencji.

Nie sądzę, że wiodący w Anglii konkurs Pucharu został niedawno wspomagany przez mnóstwo nieinteresujących spotkań, które zostały wyrwane z korony. Nikt nie może tego oczywiście pomóc w prosty sposób, mimo to doświadczam, że firmy telewizyjne zaprojektowały kilka złych wyborów w meczach, które zdecydowały się wystawić.

Dlaczego o co mi chodziło, dlaczego nikt nie kreśli więcej niż faktycznej aktywności Wolves vs. West Brom raczej na przykładzie? Intensywny konkurs Black Country z udziałem dwóch klubów wykorzystujących rzeczywistą zdolność do sukcesu zapewne zapewniłby większą zabawę. Mając rzeczywistą korzyść z pobytu w danym sporcie, uważam, że może to być już wyjątkowa kampania reklamowa na rzeczywistą konkurencję. Naprawdę nie był to kompletny dom w Molineux, sport ten odczuwał niemal wszystko, co jednostka kiedykolwiek chciała przez kubek. Ok, Albion kontynuował walkę, aby wygrać przekonująco, a nie naprawdę przed sporymi wyborami, trudnymi atakami, a także prawdopodobieństwem na obu końcach. Będę osobiście pieszczotliwą ręką, a także stwierdzam, że jestem zwolennikiem wilków, a więc być może właśnie teraz jest kilka przesądów w moich osobistych debatach – może jednak osoba nie zgadza się z moim własnym punktem?

Jedyne oszczędne wyrafinowanie związane z tradycyjnymi FA Cup będzie powrót Wembley, ponieważ dom finału, który rzeczywiście rozważy, z pewnością zwiększy znacznie wymaganą procedurę związaną z istnieniem z powrotem prosto do poziomu konkurencji.