Akademia młodzieżowa Arsenal Football Club

The Arsenal Football Club Youth Academy

Arsenal Academy jest wydziałem młodzieżowym drużyny piłkarskiej Premier League Arsenal FC. Jego główną rolą jest rozwijanie młodych talentów, aby ostatecznie zagrać w pierwszym zespole Arsenalu. Akademia młodzieżowa Arsenalu zapewnia porady dotyczące sieci, coachingu, zdrowia i stylu życia, z których każdy musi odnieść sukces w piłce nożnej.
Zajrzyj do sekcji informacji akademii piłkarskich, aby zapoznać się z najnowszymi artykułami z Akademii.

Główny cel Akademii Arsenalu: Stworzyć pierwszych graczy

 

A post shared by Arsenal Official (@arsenal) on

W Player Scout jesteśmy niezależni i nie jesteśmy bezpośrednio związani z żadnym konkretnym klubem piłkarskim. Naszym celem jest również przekazanie naszego rzetelnego obrazu z badań, które przeprowadzamy, aby pomóc Ci w Twojej piłkarskiej podróży. Jeśli szukasz oficjalnych informacji o klubie, zalecamy odwiedzenie oficjalnych stron klubów, ponieważ nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje, które publikujemy, są dokładne lub aktualne w momencie, gdy je czytasz.

O Akademii Arsenał

Arsenal Academy oferuje zaawansowany program rozwoju i edukacji piłkarskiej wspierany przez ekspertów i oddany personel. Adres Akademii Arsenalu to: Hale End Sports Ground, 99 Wadham Road, Londyn E17 4LU. Arsenal Football Academy korzysta z zaawansowanych technologii i metod coachingowych, aby rozwijać swoich graczy. Aktywnie poszukują nowych talentów, aby dołączyć do swojej akademii i bardzo selektywnie decydują o tym, kto się dostanie, ponieważ konkurencja jest trudna.

Próby Akademii Arsenał

 

A post shared by Arsenal Official (@arsenal) on

Istnieje wiele możliwości dołączenia do Akademii Arsenalu, jednak najczęstsze jest to, że w młodym wieku został wybrany do rozgrywek piłkarskich Arsenalu, a następnie przechodzi przez system Akademii. Dla niektórych graczy wolą bezpośrednie podejście do wysyłania linków do filmów o sobie grających w piłkę nożną. Należy jednak pamiętać, że kluby otrzymują tysiące filmów każdego tygodnia i po prostu nie mają czasu, aby je wszystkie obejrzeć, więc najskuteczniejszym sposobem na zwiad na próbę w Arsenal Academy jest dołączenie do Arsenal Soccer School. Skauci regularnie wybierają młodych graczy ze szkół piłkarskich i zapraszają ich na testy w centrach rozwoju. Każdy może uczęszczać do szkoły piłkarskiej, więc otwiera drzwi dla wszystkich, by zostać zauważonym. Jest również szczególnie dobre planowanie, aby zabrać dziecko do szkół piłki nożnej, gdy tylko będą wystarczająco duże, ponieważ ich konkurencja będzie robić to samo, więc pozwala im rozwijać swoje talenty na tym samym poziomie, co ich rówieśnicy. Dzieci, które zostały wybrane, muszą ciężko pracować, aby być dobrym w sporcie, szkole, a także mieć wielkie umiejętności społeczne. Nie są zainteresowani imprezami, alkoholem czy rzeczami takimi jak darmowy bonus w kasynie, może tylko później w życiu.

Jak zostać zauważonym przez scouta Akademii Arsenał

Arsenal musi być bardzo skuteczny w swoich działaniach związanych z akademią, ze względu na ekstremalną konkurencję na obszarze Londynu. Obecnie w całym Londynie i na przedmieściach działa 14 profesjonalnych klubów. Pracownicy Akademii oferują graczom z potencjałem szansę na sześciotygodniową próbę w Akademii. Wielu graczy ma szczęście znaleźć się we właściwych miejscach, gdy scoutowie oglądają gry, jednak Akademia Arsenalu jest również świadoma tego, że dobre talenty mogą prześlizgnąć się przez sieć, więc dają graczom szansę bezpośredniego kontaktu z klubem z ich profilem gry . Aby uzyskać informacje o tym, jak zaprezentować swoją karierę w prawidłowy sposób, sprawdź naszą stronę gry w piłkę nożną. Zrozumiałe jest, że nie są w stanie odpowiedzieć każdemu ze względu na objętość aplikacji, ale służy to jako skuteczny sposób ostrzegania zwiadowców o talentach, którzy chcą przenieść futbol na wyższy poziom i zapewnić próbę dla Arsenal Academy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *